Rafał Ciołkowski

Instruktor, trener personalny.

 

Wykwalifikowany trener kulturystyki (ukończył kurs na Polskiej Akademii Sportu w Warszawie) z kilkuletnim doświadczeniem. Miłośnik sportów sylwetkowych oraz piłki nożnej. Pasjonat dietetyki. Cały czas pogłębia swoją wiedzę.

Rafał pomoże Ci znaleźć motywację do większego zaangażowania w każde ćwiczenie, zwróci uwagę na ich poprawne wykonanie i zapewni bezpieczeństwo podczas każdego treningu. W zależności od celów klienta, wspólny trening z Rafałem może mieć charakter czysto sportowy, bądź stać się narzędziem w procesie poprawy sylwetki czy samopoczucia.

 

 Na treningu ceni determinację i ciężką pracę. W czasie prowadzenia zajęć bazuje na tradycyjnych systemach treningowych. Uważa, że wolne ciężary i ćwiczenia wielostawowe to podstawa każdego treningu. Wiedza oraz doświadczenie, które posiada, umożliwia mu dobór odpowiedniej diety i suplementacji.

 Jest bardzo wymagający, robi treningi zawsze na 100%, nie uznaje lenistwa, dlatego jeśli zamierzasz poprawić kondycję, zbudować mięśnie bądź zrzucić kilogramy, możesz być pewny efektów.